Nasz Wrocław

Nasz Wrocław - Nagłówek (full)
 

Dołączyliśmy do programu Nasz Wrocław 365

 

Informujemy, że w związku z epidemią covid oraz związanymi z nią obostrzeniami Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice zawiesza swój udział w programie Nasz Wrocław do odwołania.

 

Nasz Wrocław to miejski program, którego celem jest zachęcanie mieszkańców do aktywnego spędzania wolnego czasu oraz udziału w życiu miasta. W ramach pierwszej edycji akcji swoją ofertę, w formie kuponów na jednorazowe wejścia, udostępniło pięciu partnerów, w tym także Wrocławski Tor Wyścigów Konnych – Partynice.

To pierwsza edycja programu, w ramach której kupony będą ważne do 17 listopada 2020 r. Po tej dacie uczestnicy akcji otrzymają nowe kupony. Aby wziąć udział w programie „Nasz Wrocław 365”, należy mieć aktywne konto w systemie, które nie jest przypisane do konta rodzica – z promocji mogą skorzystać tylko osoby pełnoletnie.

Nasz Wrocław (full)

Najważniejsze zasady akcji Nasz Wrocław:

  • Kupony otrzymują tylko pełnoletni uczestnicy programu „Nasz Wrocław”, mający konto niepowiązane z kontem rodzica.
  • Nieważne, czy jesteś już uczestnikiem programu „Nasz Wrocław” czy dopiero się zarejestrujesz – Twoje kupony na darmowe wejścia mają stałą datę ważności i wygasają 17 listopada 2020 r.
  • W obecnej edycji akcji promocyjnej bierze udział 5 partnerów.
  • Otrzymujesz 5 kuponów do wykorzystania na darmowe wejścia u partnerów.
  • Po wykorzystaniu kuponu u partnera ponowne skorzystanie z darmowego wejścia będzie możliwe za rok.
  • Pełne zasady i warunki skorzystania z akcji Nasz Wrocław 365 znajdują się na stronie https://www.wroclaw.pl/nasz-wroclaw/

W celu zarezerwowania zajęć w ramach przyznanego kuponu na jednorazowe zajęcia prosimy o wejście na stronę www.bilety.torpartynice.pl i założenie konta oraz zapoznanie się z ofertą i wybór wolnego terminu zajęć. W przypadku pierwszych zajęć dla dzieci - nauka jazdy konnej na kucach, zajęcia na lonży, w w przypadku dorosłych: nauka jazdy konnej na dużych koniach - zajęcia na lonży. Wybrany termin prosimy przesłać mailem na adres: rekreacja@torpartynice.pl